Titles you rated
Bad GuyRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 4.0
Still, Marry MeRated ★ 2.0- BodyguardRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 4.5
Assorted GemsRated ★ 2.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.0
When I Was The PrettiestRated ★ 4.5
SnowmanRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 4.5
The Flower in PrisonRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0