Series
Ratings
52
My FamilyRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 1.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0