Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5