Titles you rated
Ms. HammurabiRated ★ 2.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Shaun the SheepRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 교육대기획 10부작 학교란 무엇인가Rated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.0- Cheeky AngelRated ★ 4.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 1.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 2.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 3.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.5