Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Untold ScandalRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5