Titles you rated
I Am LegendRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0