Titles you rated
My Shy BossRated ★ 3.0
School-Live!Rated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0