Titles you rated
The HeirsRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.0
Pure LoveRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0