Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5