Movies
Ratings
547
The OutlawsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5