Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0