Movies
Ratings
118
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
What IfRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
HeadhuntersRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5