Movies
Ratings
26
3 IdiotsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 0.5
Nameless GangsterRated ★ 0.5
My Sassy GirlRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 0.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
Life of PiRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.0