Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0- 劇場版 Free!-Timeless Medley- 約束Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 3.5
Free!: Take Your MarksRated ★ 3.5
Beyond the Boundary: I'll Be Here - FutureRated ★ 3.5
Sound! Euphonium Movie: Todoketai MelodyRated ★ 4.0
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.0