Series
Ratings
59
PastaRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Rated GRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 2.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0