Titles you rated
SinkholeRated ★ 4.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Hijack 1971Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0