Series
Ratings
22
Orphan BlackRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Noble, My LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0