Movies
Ratings
519
Starship Troopers 3: MarauderRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Journey's EndRated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
Night of the Living DeadRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 2.5
Mongol: The Rise of Genghis KhanRated ★ 3.5
StalingradRated ★ 3.5
Camp X-RayRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 2.5
The Long Way HomeRated ★ 2.5