Series
Ratings
22
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0