Movies
Ratings
573 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 Pride & PrejudiceRated ★ 4.0 Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
 Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0 Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
 WonkaRated ★ 3.0 WonkaRated ★ 3.0
 Happy GilmoreRated ★ 3.0 Happy GilmoreRated ★ 3.0
 The Remains of the DayRated ★ 3.5 The Remains of the DayRated ★ 3.5
 NosferatuRated ★ 3.0 NosferatuRated ★ 3.0
 City HunterRated ★ 3.0 City HunterRated ★ 3.0
 AimitagaiRated ★ 3.0 AimitagaiRated ★ 3.0
 The Wedding BanquetRated ★ 3.5 The Wedding BanquetRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 BallerinaRated ★ 4.5 BallerinaRated ★ 4.5
 The Man Who Knew Too MuchRated ★ 3.5 The Man Who Knew Too MuchRated ★ 3.5
 Cells at Work!Rated ★ 3.0 Cells at Work!Rated ★ 3.0
 Smile 2Rated ★ 1.5 Smile 2Rated ★ 1.5
 Lilo & StitchRated ★ 3.5 Lilo & StitchRated ★ 3.5
 FlowRated ★ 3.5 FlowRated ★ 3.5
 The Ugly TruthRated ★ 4.0 The Ugly TruthRated ★ 4.0
 White BirdRated ★ 4.5 White BirdRated ★ 4.5