Series
Ratings
27
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0