Series
Ratings
42
Fight For My WayRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Awkward.Rated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 3.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0