Series
Ratings
56
Awkward.Rated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- DexterRated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0