Movies
Ratings
294
Camille ClaudelRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
A Monster in ParisRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0