Series
Ratings
40
The ImpressionistsRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0- QueenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0