Titles you rated
World War ZRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0