Movies
Ratings
218
Black PantherRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 0.5
ChawRated ★ 1.5
Children of HeavenRated ★ 2.5- Almost CheRated ★ 1.5
The Smurfs 2Rated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 1.5