Series
Ratings
32
ChuckRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 5.0
ChuckRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
CastleRated ★ 1.0
BonesRated ★ 1.5
East of EdenRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 0.5
The MentalistRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0