Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Be PositiveRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5