Series
Ratings
110
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
TripleRated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 5.0
HotelierRated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Dr. ChampRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5