Movies
Ratings
253
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0