Movies
Ratings
53
School of RockRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 1.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5