Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0