Series
Ratings
19
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.5
- Orphan BlackRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0