Series
Ratings
19- True Mazinger Impact! Z ChapterRated ★ 4.0
Pure Pumpkin FlowerRated ★ 2.0
GLOWRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0