Series
Ratings
146
Farming Life in Another WorldRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5