Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0