Titles you rated
The InternRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 4.5
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0