Series
Ratings
73- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0