Series
Ratings
23
GoblinRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0