Series
Ratings
31
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The 100Rated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5