Series
Ratings
24
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0