Titles you rated
DunkirkRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 2.5
Runway CopRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The Act of KillingRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
BakumanRated ★ 1.0