Titles you rated
 Coffee PrinceRated ★ 5.0 Coffee PrinceRated ★ 5.0
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
 Secret GardenRated ★ 3.0 Secret GardenRated ★ 3.0
 Rustic PeriodRated ★ 4.0 Rustic PeriodRated ★ 4.0
 A Gentleman's DignityRated ★ 5.0 A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
 Good DoctorRated ★ 3.0 Good DoctorRated ★ 3.0
 PastaRated ★ 4.0 PastaRated ★ 4.0
 Soonpoong ClinicRated ★ 4.5 Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
 High KickRated ★ 5.0 High KickRated ★ 5.0
 Incomplete LifeRated ★ 4.5 Incomplete LifeRated ★ 4.5
 Autumn in My HeartRated ★ 4.0 Autumn in My HeartRated ★ 4.0