Series
Ratings
15
Orphan BlackRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0