Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0