Movies
Ratings
1060
Your Name.Rated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 1.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.5
The AnimalRated ★ 2.0
La BelleRated ★ 1.5
The Monkey KingRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
CarrieRated ★ 1.5
The Whole Ten YardsRated ★ 2.0
Only God ForgivesRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
NeighborsRated ★ 2.0
The Nutty ProfessorRated ★ 3.0
Deep RisingRated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0