Titles you rated
LostRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0