Movies
Ratings
66
Notting HillRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
MaborosiRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5