Series
Ratings
32
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 5.0